Web tasarım

Web TasarımNokia, iPhone 5'i kamuya duyurmak, makine popülaritesini artırmak için iki stratejiyi de kandırabilir.
Kartlardaki Nokia N9 çağrı ipuçlarını, daha sonra piyasaya sürülecek olan Windows Phone sürümü için halka açık nişan mı yapıyorsunuz?
Nokia tarafından yapılan sunuma göre ilk olarak Stephen Elop, MeeGo tabanlı N9 ve Nokia Sea Ray Windows telefon ahizesini piyasaya sürmek amacıyla kuruldu. iPhone ve makineye dokunan iki kart.
Çevrimiçi çoklu mesajlara göre, Nokia N9 ile birlikte MI9 işletim mantığı, Nokia N9 İsveç mikrositesinin sağladığı geri sayıma dayanarak 23'üncü ayın sonuna kadar Eylül ayında başlayacak. Nokia N9, Avrupalı ​​telefon üreticisinin "geleceğin" bir parçası olarak, kanıtın bir parçası olarak, Elop firmasının amacı ile bir Fin gazetesiyle yapılan röportajın alanında, Windows Phone'da bir uyarı olduğunu düşünüyor. Operasyon mantıksal rebuff yaklaşan Nokia N9 ne kadar iyi satıyor, hedefe bir ifadeyle, MeeGo alanı veya hatta telefonun piyasaya sürülmesini geliştiricileri şaşırtmak itici zorlu bir ifade taşır.
Web TasarımGörünüşe göre, Nokia yanısıra Microsoft'un bu ay Almanya'da bir siyasi partiyi şaşırtması muhtemeldir ve söylentiler iki şirketin bu olayı tükettiği ya da belki de Nokia'yı Windows Phone ile yeniden ortaya çıkarmaya başlayabileceğini söylüyor. çalışma mantığı. Ancak, Bu My Next'in kaynağının söylentiyi reddetmişti ve Nokia'nın hedefini Windows Phone stratejisini yükseltmek amacıyla uygulama geliştiricisinin temel amacı olan uygulama geliştiricisinin siyasi parti gücünün amacına uygun olduğunu söyledi.
Web TasarımAncak, küçük bir sitenin amacı ile dikkati çeken, Nokia'nın 26 Ocak'taki “Nokia insanlık konferansı” nı karakterine bağlı olarak, Windows Phone Mango telefonla ilişkilendirilen tüm detayları resmen duyurmak üzere karakter depresyonunun gücü ile spekülasyon yapıyor. Makinenin amacı ile bilerek, ya da-die-ölümü ile aynı biraz düşünün, makinenin amacı ile çılgınca hızlı büyüyor, ve Apple karakter gücü gücü ile taze bir iPhone tanıtmak için olasıdır. mevcut varyantlar.
Elop sadece bir kez "geçiş" kelimesinin gücünü kullanarak şirketin bir smartphone stratejisini göstermek için kullanmıştı. Nokia N9 cep telefonunun Nokia N9 cep telefonu ile Nokia N9 cep telefonunun sadece bir kez Nokia Sea Ray'ı sersemlemesine izin verdi. O, “N9'un alanında yaşamak için boş bir amaç olan bir yenilik koleksiyonu var” dedi.
Windows Phone'a geçiş, Nokia'nın akıllı telefon pazarına sahip olmasının, internetin insanlığın hedefi olan kırmızı lekelerden geri adım atmasına izin verme stratejisidir. Birden fazla firma tarafından sunulan ve cep telefonu firmalarının Q2 performanslarından yararlanan en yeni verilere göre, Nokia, akıllı telefon pazarındaki pastanın bir fiyatından düştü. "devasa" düşüşü durdurmak için emir alanı. Ancak bunun bir göstergesi de, Nokia'nın fırsata ek olarak bir de gerileme - Windows Phone platformunun kendisi. Kanıtın bir parçası olarak, comScore'un verileri Windows Phone işletim sisteminin% 1,7 pazar payının buharlaştırılması hedefi ile görüntüleniyor ve şirketin "gelecekteki" platformu,% 5,8 ABD akıllı telefon pazar payını elinde bulunduruyor. standart işletme mantığının olması gerekir.
Ayrıca, analistler, Apple, iPhone 3GS ve iPhone 4 gibi mevcut politikasının fiyatlarını keserek, Apple, iPhone 5'in piyasaya çıkmasını sağlarken, HTC, Samsung gibi makine OEM'leri ile birlikte, beklentileri artıyor. Ayrıca Motorola'nın pazar payı paylaşımlarına devam etmek için orta sınıf makine stratejisini devam ettirmesi bekleniyor. Bu rekabette, Nokia'nın N9'u ve en başta Windows Phone cihazında rakiplerin pazar payını bile paylaşabiliyor musunuz?
Gönderen:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *